"Літаючий Міньйон" Інтерактивна іграшка, Крихівці

  • Описание
  • Характеристики
  • Отзывы о компании
200 грн
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Сохранить в списке желаний
Описание

Почати грати з літаючим Міньоном дуже просто. Для цього необхідно зарядити іграшку і потім включити перемикачем. Політ літаючого Миньона можна регулювати за допомогою долоні, підносячи її знизу.

Літаючий міньйон може перебувати в повітряному польоті 10-15 хвилин! Оригінальна конструкція іграшки «Літаючий Міньйон» і наявність на корпусі чутливого сенсора роблять політ міньйону незвично захоплюючим і цікавим! Іграшка може сама змінювати висоту під час польоту (літає вгору і вниз), завдяки інфрачервоному датчику, вбудованому в нижній частині іграшки, який, реагуючи на поверхні різних предметів, вміло долає перешкоди, піднімаючись вгору. Дитина і його батьки також можуть брати активну участь в управлінні польоту веселого жовтого міньйон з допомогою своїх рук! Міньйон прекрасно літає і вдома, і на вулиці, долаючи далекі відстані.

Якщо ви помітили, що Міньйон став нижче і повільніше літати, значить іграшку пора підзарядити! Зарядити іграшку можна досить швидко (протягом 20-30 хвилин), використовуючи USB-шнур, який входить в комплект до іграшки.

Інтерактивна літаюча іграшка Міньйон зробить вашу дитину активним, рухливим, спритним і уважним! Під час гри з Міньоном розвивається і формується звичка координації рухів і спритність, уважність і швидкість реакції на те, що відбувається.

Корпус зроблений з міцного матеріалу, тому витримає безліч падінь. При зіткненні з перешкодою механізм автоматично відключає пропелер.


Розмір іграшки:

Висота 12 см.
Розмах лопатей пропелера 12,5 см.

В комплекті: літаючий міньйон і USB-кабель для зарядки


-------------------------------------------

99% ціна на сайті актуальна 

95% товар є на складі*

*(якщо потрібна 1 шт. і є кнопка "Замовити товар")

------------------------------------------- 
Характеристики
Страна производства: Китай
Персонажи: Гадкий Я (Миньоны)
Тип: Вертушка/Запускалка
Цвет: Желтый
Состояние: Новое

Отзывы

Отзывов о товаре нет.

Добавить отзыв о товаре
наверх
 
Отправить

Оставьте свой телефон и представитель компании с вами свяжется.

Найдено: Найдено товаров: Показать